Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Příze
  3. Gardenya Cake 019

Gardenya Cake 019

250 gramů, 350 metrů, 60% bavlna, 40% akryl, jehlice a háček 3,5-6, ruční praní na 30° Zajímavě komponovaná barevnice je úžasným materiálem zejména na... celý popis
Dostupnost
Skladem 2 ks
Běžná cena
197 Kč
110 Kč
91 Kč
bez DPH
Kompletní specifikace

Zajímavě komponovaná barevnice je úžasným materiálem zejména na háčkované či pletené kabelky, tašky a síťovky a bytové doplňky. Díky svému složení je lehká a její spředení stylem makramé - pleteného tunýlku, je nadáchaná. Je vhodná i na hrubší pletené svetry a topy na silnějších jehlicích a na háčkované prostírání - díky barevnosti může být každý kus originál a o to zajímajvější dekorací vašeho stolu. Příze se krásně hodí i na zajímavé podsedáky a hrubší dekorativní polštáře. Orientační spotřeba: síťovka a malá kabelka crossbody - 1 klubko, větší kabelka nebo taška, středně velký polštář - 2 klubka, top bez rukávů na silnějších jehlicích - 2-3 klubka (podle délky).

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Budějovická 758, 39002 Tábor

zast. MHD Poliklinika, směr Klokoty, Nemocnice